Grafik Tasarım

Tasarım, günümüzün en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi, öyle ki gerek kurumsal kimliğinizi gerekse ürünlerinizi kullanıcıya yansıtabileceğiniz en önemli kanal tasarımlar diyebiliriz. Reklam kanalları, reklam tabelaları, web siteleri ve hayatımızın hemen hemen her alanında ilgi çekici tasarımlar ile müşterilerin dikkatini çekmek, satışlarınızı arttırmak ya da geri dönüş sağlamak mümkün. Luersoft ekibi olarak sizleri grafik tasarım hizmetleri konusunda en yenilikçi çizgilerle bir araya getirmeyi hedefliyor ve bu konuda günümüzün tasarım modasını özenle takip ederek yön veriyoruz. Tüm tasarımlarınızı baskıya hazır tasarlıyor, sizlerin basılı veya dijital platformlarda kendinizi en iyi şekilde temsil etmenizi sağlıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Firmanıza uygun, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak göz alıcı logo, kartvizit, antentli kağıt, web sitesi vb. tasarımlar...

SİTE & UYGULAMA TASARIMLARI

Firmanıza ve ihtiyacınıza uygun tasarlanmış, kodlamaya hazır bir web sitesi, e-ticaret tasarımı...

BASKIYA HAZIR TASARIMLAR

Billboard ve tabelalarda dikkat çeken ve müşteri kazandıran reklam tasarımı çalışmaları...

LOGO

Kurumsal kimliğinizi, isminizi ya da çalışmalarınızı en iyi şekilde yansıtan özgün logo tasarımları...

İhtiyacınıza uygun ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak her türlü görsel tasarımları profesyonel bir şekilde hizmetinize sunuyoruz. Sizde işletmenizin ihtiyacı olan tasarım çalışmaları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital çağın öncü çözümleriyle tanışmaya hazır mısınız? Teklif Al