Web Tasarım & Web Yazılım

İlerleyen teknoloji ile birlikte dijital pazarlama sektörü büyük bir önem kazandı. Öyle ki insanlar internet üzerinden hemen hemen günlük tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir hale geldiler. E-ticaretin değer kazanmasıyla beraber web sitelerinin önemi daha da arttı ve pazarlama sektörü burada odak noktası haline geldi. Günümüz pazarlama sektörüne uygun güncel altyapılar ile beraber Luersoft ekibi olarak en iyi ve en kapsamlı web yazılım / web tasarım hizmetlerini sağlıyoruz. Sizlerde sektörün son teknoloji altyapı ve yazılım dilleri ile hazırlanan web sitelerine, E-ticaret programlarına ya da yazılım altyapısına sahip olarak sektördeki yerinizi rakiplerinizin çok daha üstüne taşıyabilir, kurumsal kimliğinizi güçlendirebilir ve satışlarınızı kat kat arttırabilirsiniz.

WEB YAZILIM

Profesyonel e-ticaret yazılımları, kurumsal web siteleri ve etkili web programları ile güçlenmeye, yükselmeye hazır mısınız?

Luersoft Web Yazılım

WEB TASARIM

Firmanıza uygun, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak göz alıcı web & site tasarımları...

Luersoft Web Tasarım

E-TİCARET

Satışlarınızı arttıracak göz alıcı ve basit arayüze sahip özel E-Ticaret sistemleri...

Luersoft E-Ticaret

ENTEGRASYON

Var olan hazır tasarım, yazılım veya arayüzü sisteminize uyumlu olarak entegrasyon çalışmaları...

Luersoft Entegrasyon

Peki, sizin tam olarak neye ihtiyacınız var? Bir e-ticaret platformu? Belki de çektiğiniz fotoğrafları sergileyebileceğiniz bir web sitesi? Bizim için fark etmez! İşinde yılların verdiği deneyimlerle ilerleyen ekibimiz, sektörün her türlü ihtiyacını karşılayacak profesyonel çalışmalar için sadece bir telefon uzağınızda! Sizlerde sektörün son teknoloji altyapı ve yazılım dilleri ile hazırlanan web sitelerine, e-ticaret programlarına ya da yazılım altyapısına sahip olarak sektördeki yerinizi rakiplerinizin çok daha üstüne taşıyabilir, kurumsal kimliğinizi güçlendirebilir ve satışlarınızı kat kat arttırabilirsiniz.

Dijital çağın öncü çözümleriyle tanışmaya hazır mısınız? Teklif Al