SEO Hizmetleri

İnternet üzerinde "seo nedir?" başlığı altında birçok makale ve kaynak mevcut, ancak SEO terimi çok daha kısa bir şekilde özetlenebilir. Google, Yandex gibi arama motorları içerisinde barındırdıkları siteleri listelemek ve sıralamak için bir algoritma kullanırlar, bu algoritmaya göre siteler ilgili anahtar kelimelerde ilk sayfada yer alır. Eğer siteniz SEO çalışmaları yönünde eksik kaldıysa, arama motorunda aradığınızda gerilerde kalacaktır. SEO, sitenizin daha kolay ve daha iyi bir sıralamaya girmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür. Kısacası SEO çalışmaları sitenizi arama motorlarına sevdirmek ve üst sıralara yerleştirmek için yapılmaktadır.

SEO için birçok farklı hizmet, birçok farklı satıcı bulunmaktadır, ancak SEO konusu sanıldığı kadar basit bir uygulama değildir. Sitenizi aramalarda yükselteceği gibi yanlış SEO uygulamaları sitenizin tamamen spam (çöp) olarak işaretlenip aramalardan tamamen kaybolmasına da sebebiyet verebilir, o nedenle SEO çalışmaları yaptırırken ya da satın alırken oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

ON PAGE

On Page SEO (iç seo) ile aramalarda daha keskin sonuçlar edinebileceğiniz çalışmalar...

seo hizmetleri

OFF PAGE

Off Page SEO (dış seo düzenlemeleri) ile sayfalarınızın yükselmesine yönelik çalışmalar

seo hizmetleri

ÜRÜN BAZLI SEO

Kategori ve ürün sayfalarınızın SEO çalışmalarıyla aramalarda yükselmesini sağlayan üstün etkiye sahip çalışmalar...

seo hizmetleri

YOUTUBE SEO

Kanal ve videolarınızın yükselmesini sağlayacak yenilikçi Youtube SEO çalışmaları...

seo hizmetleri

Luersoft ekibi olarak sizlere SEO konusunda en etkili çözümleri sunuyor, reklam maliyetlerinizi azaltacak yükselme garantili hizmetler sağlıyoruz. Sitenizin iç ve dış SEO çalışmalarını tamamlayarak sitenizi Google, Yandex gibi arama motorlarına sevdiriyor, bu sayede organik geri dönüş oranınızı kat kat arttırıyoruz. Üstelik sadece web siteniz için değil, eğer e-ticaret platformu kullanıyorsanız ürün ya da kategori bazlı SEO çalışmaları ile ziyaret oranınızı arttırıyoruz.İnternet sitelerinin yanı sıra, günümüzün en popüler sosyal medya kanallarından biri olan Youtube üzerinde de SEO hizmetleriyle kanalınızı ve içeriklerinizi yükseltecek çözümler sunuyoruz. İddia ediyoruz, sektörün en yenilikçi ve en etkili SEO hizmetlerini sunmaktayız!

Dijital çağın öncü çözümleriyle tanışmaya hazır mısınız? Teklif Al